Меню
Остання редакція: 17 грудня 2019

Кращі студенти

Бугера Олена, студентка 31-тз групи. Навчається на 3 курсі інженерно – технологічного факультету. У 2017 році вступила до Уманського НУС на спеціальність « Технології зберігання і переробки зерна». За роки начання в університеті проявила себе старанною та активною студенткою успішно виконуючи всі доручення та завдання.  З навчальним планом справляється на відмінно. Завдяки своїм лідерським здібностям займає посаду старости групи та замісника голови студентської ради самоврядування факультету.  Її діяльність пов’язана з життям студентів та університету, так як може легко знайти спільну мову з оточуючими та завжди налаштована  на позитив.

Волянська Ілона, студентка 41 – тз групи. Навчається на 4 курсі інженерно – технологічного факультету. За 4 роки навчання показала себе старанною та дисциплінованою студенткою, активно бере участь в усіх заходах, пов'язаних з факультетом та університетом. 

Добровольська Сніжана Віталіївна, студентка 41-тз групи, навчається на 4 курсі інженерно – технологічного факультету. У вільний час любить багато гуляти по місту, та в прекрасному Софіївському парку, а  також полюбляє декламувати вірші і навіть інколи пише власні, читає художню літературу, улюблена письменниця  Розмари Роджерс.

 У 2016 році вступила в Уманський НУС на спеціальність «Технологія зберігання і переробки зерна» і не шкодує, адже ця професія на її думку є дуже цікавою, так як викладачі доносять багато нової інформації в сфері переробки та зберігання зерна і відкривається все більше можливостей для досягнення знань у вибраній спеціальності, а також після навчання є великий вибір працевлаштування за рівнем освіти та спеціалізацією.

Останні новини

Виробнича практика – невід’ємна складова процесу підготовки фахівцівЧитати повністю

Виробнича практика – невід’ємна складова процесу підготовки фахівців

Виробнича практика – невід’ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки студентів. З 26 травня по 04 червня студенти 41-тз групи мали можливість пройти виробничу практику на філіях «Вознесенська» (Миколаївська обл.) та «Зеленодольська» (Дніпропетровська обл.) ТОВ СП «Нібулон».

Читати повністю

Робоча поїздка на ТОВ СП «Нібулон» філія «Вознесенська»Читати повністю

Робоча поїздка на ТОВ СП «Нібулон» філія «Вознесенська»

Науково-педагогічні працівники кафедри технології зберігання і переробки зерна Яна Євчук, Ольга Дрозд та Валерія Желєзна відвідали ТОВ СП «Нібулон» філія «Вознесенська» Миколаївської обл., де проходили виробничу практику здобувачі вищої освіти ОР «Бакалавр» освітньої програми 181 – Харчові технології.

Читати повністю

Вітаємо здобувачів вищої освіти спеціальності 181 - Харчові технологіїЧитати повністю

Вітаємо здобувачів вищої освіти спеціальності 181 - Харчові технології

9 червня став визначним днем для здобувачів вищої освіти спеціальності 181 - Харчові технології (групи 51-з-тз та 31 к-з-тз), оскільки вони успішно пройшли одне із головних, проте не останнє у своєму житті, випробування - склали підсумкову атестацію.

Читати повністю

Секційне засідання кафедри технології зберігання і переробки зернаЧитати повністю

Секційне засідання кафедри технології зберігання і переробки зерна

В роботі секції технології зберігання і переробки зерна прийняли участь здобувачі першого рівня вищої освіти (ОР Бакалавр), що навчаються за спеціальністю "Харчові технології" та здобувачі другого рівня вищої освіти (ОР Магістр), що навчаються за спеціальностями "Харчові технології", "Агрономія", а також викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна. Були заслухані доповіді, заявлені в програмі конференції, і схвалені як актуальні і перспективні.

Читати повністю

Всі новини