Меню
Остання редакція: 17 грудня 2019

Кращі студенти

Бугера Олена, студентка 31-тз групи. Навчається на 3 курсі інженерно – технологічного факультету. У 2017 році вступила до Уманського НУС на спеціальність « Технології зберігання і переробки зерна». За роки начання в університеті проявила себе старанною та активною студенткою успішно виконуючи всі доручення та завдання.  З навчальним планом справляється на відмінно. Завдяки своїм лідерським здібностям займає посаду старости групи та замісника голови студентської ради самоврядування факультету.  Її діяльність пов’язана з життям студентів та університету, так як може легко знайти спільну мову з оточуючими та завжди налаштована  на позитив.

Волянська Ілона, студентка 41 – тз групи. Навчається на 4 курсі інженерно – технологічного факультету. За 4 роки навчання показала себе старанною та дисциплінованою студенткою, активно бере участь в усіх заходах, пов'язаних з факультетом та університетом. 

Добровольська Сніжана Віталіївна, студентка 41-тз групи, навчається на 4 курсі інженерно – технологічного факультету. У вільний час любить багато гуляти по місту, та в прекрасному Софіївському парку, а  також полюбляє декламувати вірші і навіть інколи пише власні, читає художню літературу, улюблена письменниця  Розмари Роджерс.

 У 2016 році вступила в Уманський НУС на спеціальність «Технологія зберігання і переробки зерна» і не шкодує, адже ця професія на її думку є дуже цікавою, так як викладачі доносять багато нової інформації в сфері переробки та зберігання зерна і відкривається все більше можливостей для досягнення знань у вибраній спеціальності, а також після навчання є великий вибір працевлаштування за рівнем освіти та спеціалізацією.

Останні новини

Інтеграція інтерактивних методів навчання – ефективний спосіб розвитку соціальних навичок, які є передумовою успішного кар’єрного росту.Читати повністю

Інтеграція інтерактивних методів навчання – ефективний спосіб розвитку соціальних навичок, які є передумовою успішного кар’єрного росту.

Інтеграція інтерактивних методів навчання – ефективний спосіб розвитку соціальних навичок, які є передумовою успішного кар’єрного росту. Ефективність навчального процесу істотно підвищується за рахунок залучення професіоналів із виробництва, а більше – у наслідок інтеграції їх у новітні методи навчання.

Читати повністю

ЗУСТРІЧ  ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГОГА  З ПЕРШОКУРСНИКАМИ!Читати повністю

ЗУСТРІЧ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГОГА З ПЕРШОКУРСНИКАМИ!

Відбулася традиційна зустріч студентів перших курсів (ОР "Молодший бакалавр", "Бакалавр" і "Магістр") із практичним психологом психологічної служби університету Валентиною Мазуренко

Читати повністю

ПУТІВНИК ПЕРШОКУРСНИКА  Інформування здобувачів І-го курсу (ОР Магістр)  на кураторській годині!!!Читати повністю

ПУТІВНИК ПЕРШОКУРСНИКА Інформування здобувачів І-го курсу (ОР Магістр) на кураторській годині!!!

Зустріч магістрантів І-го курсу 11 м-тз групи спеціальності 181 Харчові технології з куратором розпочалася з ознайомлення з правами та обов’язками учасників освітнього процесу; особливостями навчання та дозвілля; нормативною базою навчального процесу; питаннями техніки безпеки та охорони праці.

Читати повністю

Гостьова лекція із дисципліни Управління якістю та безпечністю продукції харчових виробництв проведена директором філії Зеленодольська ТОВ СП НІБУЛОН   Читати повністю

Гостьова лекція із дисципліни Управління якістю та безпечністю продукції харчових виробництв проведена директором філії Зеленодольська ТОВ СП НІБУЛОН

Сьогодні, 09 вересня була проведена гостьова лекція «Актуальні проблеми якості» провідним фахівцем в галузі управління якістю Стратуцою Ярославом Сергійовичом, який обіймає посаду директора Філії Зеленодольська ТОВ СП Нібулон. Ярослав Сергійович акцентував увагу на практичних аспектах менеджменту якості та безпечності продукції в умовах сучасного елеватора.

Читати повністю

Всі новини