Меню
Остання редакція: 10 вересня 2021

ЗУСТРІЧ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГОГА З ПЕРШОКУРСНИКАМИ!

 

Відбулася традиційна зустріч студентів перших курсів (ОР "Молодший бакалавр", "Бакалавр" і "Магістр") із практичним психологом психологічної служби університету Валентиною Мазуренко .

Психолог наголосила, що психологічна служба надає якісну, сучасну психологічну допомогу, що здійснюються на безоплатній основі. Основною метою психологічної служби є забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників.

Першокурсники змогли  глибше торкнутися практичної сторони психології, продіагностувати свій психологічний стан, дослідити рівень мотивації та процес адаптації в новому колективі, проінформовані про шляхи психологічного розвантаження.

Валентина Мазуренко піднімала наступні питання та проблематики:

Управління емоціями: чому це важливо для колективу?

На навчанні, роботі нас можуть супроводжувати не тільки радість, натхнення, зацікавленість, задоволення, проте і розчарування, гнів, страх, тривога тощо. Однак те, як ми справляємося з цими почуттями, може мати велике значення для створення або руйнування сприятливого клімату на робочому місці та мотивації або її відсутності як у студентів так і у співробітників.

Дякуємо, Валентині Мазуренко, за проведену роботу!

Валерія Желєзна,  доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна