Меню
Остання редакція: 14 листопада 2020

Засідання круглого стола на тему: "Наукова діяльність в умовах карантину" на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

Круглий стіл на тему:  "Наукова діяльність в умовах карантину" відбувався 12–13 листопада 2020 р. Науковий захід було організовано з використанням віддаленого конференц-зв’язку на основі платформи Zoom за участі представників груп 11-т, 21-т, 31-тз, 41-тз, 21 м-тз інженерно-технологічного факультету.

Голова наукового гуртка "Дослідник" кафедри ТЗПЗ наголосила про важливість залучення студентства до наукових досліджень, оскільки безпосередня участь студентів у вирішенні наукових і технічних задач є запорукою розбудови країни. Адміністратором онлайн-заходу, на порядок денний було винесено ряд питань, зокрема, стан освітнього процесу за дистанційними технологіями. Наголошено на можливості наукового пошуку студентами в дистанційній формі.

Студенти поділилися своїм досвідом наукової діяльності перед колегами та запропонували на обговорення важливі питання сучасного стану технологій зберігання і переробки зерна.

 

Катерина КОСТЕЦЬКА,

керівник студентського наукового гуртка

кафедри технології зберігання і переробки зерна