Меню
Остання редакція: 10 січеня 2020

ЮНІ НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА!!!

Важливу роль у формуванні наукового потенціалу майбутніх фахівців відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі. Водночас, розвиток творчості студента – запорука його успішної професійної діяльності в майбутньому!!!

Юні науковці інженерно-технологічного факультету: Анастасія Трофуша, Світлана Сворінь, Олеся Луцевич, Тетяна Собченко, Леся Дрозденко, Ольга Успаленко, Дмитро Гонта, Наталія Волинець на зібранні кафедри ТЗПЗ презентували свої творчі доробки. Роботою над якими Вони займалися на засіданнях студентського наукового гуртка кафедри технології зберігання і переробки зерна впродовж вересня–листопада місяців 2019 р. Практичну допомогу студентам надавали викладачі Катерина Костецька та Геннадій Ткаченко та аспірант кафедри Іван Лещенко.

Студенти запросили на зібрання студентського наукового гуртка викладачів кафедри та зі смачним чаєм і солодощами поділилися своїм враженням від проробленої роботи.

 Важливою характеристикою сучасної людини є креативність – здатність до творчості. Життя доводить, що в складних умовах, в умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нового (нових ідей і задумів, нових підходів, нових рішень)..

 

 

Катерина Костецька,

керівник студентського наукового гуртка

кафедри технології зберігання і переробки зерна