Меню
Остання редакція: 18 березеня 2021

Виробництво кондитерських виробів спеціального призначення

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулося лабораторне заняття зі здобувачами вищої освіти 31-тз групи ОР «Бакалавр», з дисципліни «Технологія хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентраів» на тему: «Виробництво кондитерських виробів спеціального призначення».  Викладачі – доцент Яна Євчук  та ст. викладач Валерія Желєзна.

Проблеми сьогодення, які пов’язані з несприятливою екологічною ситуацією в Україні, вимагають забезпечення населення високоякісними продуктами харчування із збалансованим хімічним складом та збагаченими речовинами, що містять достатню кількість вітамінів.

З харчовими продуктами людина отримує речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму – білки, жири, вуглеводи, воду, вітаміни, мінеральні речовини, поповнює амінокислотний склад . Всі вони беруть участь у складних процесах обміну речовин, розпадаються та виводяться з організму.

У сучасних умовах важливого значення набувають проблеми розробки технології виробів поліпшених споживних властивостей, що передбачає пониження енергетичної та підвищення харчової цінності, збагачення їх складу біологічно активними компонентами, покращення органолептичних показників. Враховуючи вимоги науки про харчування, використовуючи нетрадиційні інгредієнти, рецептуру цієї групи виробів можливо моделювати та створити продукти харчування збагачені біологічно активними речовинами. Саме тому, під час проведення лабораторного заняття студенти 31-тз групи мали можливість власноруч виготовити та ознайомитися  з особливостями приготування кондитерських виробів, а також ключовими аспектами властивостей сировини для їх приготування – борошна, цукру, жирів, молочних та яйцепродуктів,  харчовими та дієтичними добавками та композитними борошняними сумішами, класифікацією, хімічним складом, властивостями, вимогами до зберігання і підготовкою до виробництва, що дозволить широко орієнтуватися в розумінні тих чи інших процесів у виробництві кондитерських виробів спеціального призначення.

 

ст. викладач Валерія Желєзна.