Меню
Остання редакція: 25 листопада 2019

Викладачі Уманського НУС Олена Еремеєва та Геннадій Ткаченко разом зі студентами 3 та 4 курсів, відвідали елеватор, ТОВ УКРЗЕРНОТРЕЙД МАКС «Уманське ХПП»

На околиці міста, поряд із залізничним вокзалом, знаходиться досить потужний в Умані елеватор - ТОВ УКРЗЕРНОТРЕЙД МАКС  «Уманське ХПП» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Уманське хлібоприймальне підприємство»). Цей елеватор є дочірнім компанії «Бессарабія груп». Найбільший експортером аграрної продукції є маслоекстракційний завод ПП «Бессарабія-В», який розташований на території колишнього заводу «Еталон» в місті Ізмаїл, що на Одещині. Він же і є основним активом компанії.

Елеватор ТОВ «Уманське ХПП» розвинув свою активну діяльність у 2017 році і являється одним із діючих аграрних підприємств Черкаської області.

Основним видом діяльності елеватора є складське господарство, тип – лінійний. Сировина зберігається у металевих силосах KMZ Industries. Ці силоси характеризуються системою активного вентилювання. Система дозволяє довше зберігати зерно з початковою якістю, перешкоджає загорянню, допомагає боротися з шкідниками.

Інформація про температуру зерна подається на комп'ютер або ручний вимірювальний прилад за допомогою спеціального ПЗ, виходячи з даних термопідвісок з пошаровим контролем, які встановлені у силосах. В цих силосах можна зберігати насіння льону, пшеницю, ріпак, соняшник і багато інших зернові культури.

Елеватор займається очищенням, зберіганням, сушінням та прийомом і відвантаженням зерна залізничним і автомобільним способом.

Підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції є складські квитанції, які видає елеватор. Також підприємство надає можливість у повному обсязі або частково продавати продукцію через інструменти електронних торгів як на внутрішньому ринку, так і на експорт.

20 листопада 2019 року викладачі Уманського НУС Олена Еремеєва та Геннадій Ткаченко разом зі студентами 3 та 4 курсів, які навчаються за напрямком «Технологія зберігання та переробки зерна», відвідали елеватор, ТОВ УКРЗЕРНОТРЕЙД МАКС «Уманське ХПП». У ході екскурсії головний інженер Олександр Люлька, (він же випускник нашої кафедри), детально розповів про усі технологічні процеси, сировину та роботу елеватора в цілому. Налагоджена робота, привітні працівники та «здорова» атмосфера в колективі-усі ці риси притаманні ТОВ «Уманське ХПП». Це є запорукою стабільної роботи та якісного товару, яким безпосередньо займається елеватор.

 Ілона,Волянська, студентка 41 – тз групи