Остання редакція: 26 грудня 2021

Виховна година зі студентами 11- т групи!

Відбулась онлайн-виховна година зі студентами 11-т групи, під час якої було розглянуто такі питання:

1. Академічна доброчесність в університеті
  2. Підведення підсумків екзаменаційної сесії за I семестр 2021–2022 навчального року.

На виховному заході студенти мали змогу ознайомитись з поняттям «академічна доброчесність», шляхами дотримання академічної доброчесності, причинами порушення академічної доброчесності та видами покарань за академічну недоброчесність. Окреслено такі проблеми порушень академічної доброчесності, як: академічний плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання тощо.

За результатами екзаменаційної сесії найвищі бали мають студенти: Вероніка Коберник та Назар Шкіндер.

Валерія Желєзна, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна,

куратор 11-т групи