Меню
Остання редакція: 20 листопада 2018

Відділом з підбору персоналу компанії ТОВ СП "НІБУЛОН" 13 листопада була організована екскурсія миколаївськими підприємствами компанії.

Відділом з підбору персоналу компанії ТОВ СП "НІБУЛОН" 13 листопада  була організована екскурсія миколаївськими підприємствами компанії. Студенти та викладачі кафедри технології зберігання та переробки зерна   ознайомилися з роботою перевантажувального терміналу та суднобудівного заводу.

Прослухавши інструктажі з техніки безпеки та пожежної безпеки учасники екскурсії відвідали лабораторію приймання з автотранспорту. Значні об’єми приймання зерна та насіння  (до 20 тис. тонн на добу з автотранспорту) вимагають вирішення питань автоматизації відбору та доставки зразків зерна до лабораторії, підвищення  заходів безпеки від умисного спотворення показників якості, комбінацію експрес аналізів та арбітражних методів визначення якості для розрахунків із постачальниками. В країнах Азії вимоги до показників безпечності та особливо до  масової частки насіння карантинних бур’янів більш жорсткіші ніж у країнах Європи.

Особливості завантаження кораблів класу   «Панамакс» розповіли студентам та викладачам в лабораторії приймання з залізничного транспорту.    

Для  «адаптації» зерносушарок виготовлених у США до клімату України були замінені пальники на вітчизняні, що скоротило витрати палива на 20%.  Заміна сит зменшує їх засмічення  та дозволяє   сушити як мілкозернисті так і крупнозернисті культури.  Встановлення щитів навколо сушарок зменшує викиди зернового пилу. Заміна гвинтового транспортеру  знижує травмування зерна. Навіть самопливні труби, якими завантажуються судна виготовлені з легованої сталі та автоматизовані засувками та датчиками рівня зерна, що знижує абразивний вплив зернових мас.

Приємно спостерігати як розбудовується       суднобудівно-судноремонтний завод  та розвивається судноплавна компанія ТОВ СП «НІБУЛОН».  Збільшення частки перевезень річковим транспортом, знижує пошкодження автошляхів вантажівками, підвищує безпеку руху на автомагістралях.

Студенти та викладачі залишилися задоволеними смачним обідом та гостинним прийомом та висловлюють щиру вдячність за організацію та фінансування екскурсії керівництву  ТОВ СП "НІБУЛОН" в особі заступника генерального директора з персоналу Л. Б. Бурик та заступнику начальника відділу з підбору персоналу І. В. Савенко.

 

Геннадій Ткаченко, викладач 

кафедри технології зберігання і переробки зерна