Меню
Остання редакція: 04 листопада 2019

Сучасне автоматизоване обладнання, мінімум енергозатрат, високі виробничі потужності та, як наслідок, екологічно чистий і якісний продукт. Усе це про млин-завод ТОВ «МОВЕР МІЛ», що в с. Криві Коліна на Тальнівщині.

Сучасне автоматизоване обладнання, мінімум енергозатрат, високі виробничі потужності та, як наслідок, екологічно чистий і якісний продукт. Усе це про млин-завод ТОВ «МОВЕР МІЛ», що в с. Криві Коліна на Тальнівщині.

Для ознайомлення із новим, сучасним борошномельним заводом та проведення практичного заняття на виробництві 23 жовтня студенти і викладачі кафедри технології зберігання і переробки зберігання зерна Уманського національного університету садівництва відвідали млин в с. Криві Коліна.

Близько 100 нових робочих місць, 6-поверхова будівля новітнього млину, сучасне іноземне обладнання, яке дає змогу при максимальній потужності заводу за добу переробляти 350 тон зерна, 5 видів продукції: борошно вищого ґатунку, першого та другого, висівки та манка – все це функціонує та виробляється у селі Криві Коліна. Переробний комплекс побудований на базі автоелеватора загальною місткістю 20 тис. т.

Зараз завод працює не на повну потужність, має до 40-50 осіб, залежно від змін. “Загалом на заводі буде не менше сотні робітників” – розповів Володимир Мовчан. Наше виробництво — це мінімум втручання людини у технологічний процес.

Все автоматизовано, пояснив директор заводу Олег Притула, випускник нашої кафедри. На кожному агрегаті стоять датчики, які контролюють всі процеси, кількість продукції, яка проходить по конвеєру, з якою швидкістю він рухається тощо. Комп’ютеризована апаратура реагує на несправності та зупинку стрічки конвеєра. Окрім оператора за якістю слідкує лаборант та технолог, які вносять необхідні зміни, виходячи з висновків аналізів лабораторії.

Кривоколінське борошно, висівки, манку реалізують не лише по усій Україні, а також експортують в європейські країни. Ціна на кривоколінське борошно у порівнянні з іншими виробниками – найдешевша, за словами засновника заводу Володимир Мовчан, це зумовлено енергозберігаючими технологіями роботи підприємства: В порівнянні з іншими заводами, ще старого зразка, ми майже вдвічі менше використовуємо електроенергію на 1 т переробки пшениці”. 

На будівництво та оснащення підприємства устаткуванням комп’ютеризованою виробничою лінією було витрачено близько 100 млн. грн.

Олена Єремеєва,
ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна