Меню
Остання редакція: 10 жовтня 2019

Спонсорська допомога ТОВ СП "НІБУЛОН"

Представники ТОВ СП "НІБУЛОН" передали кафедрі технології зберігання і переробки зерна  Уманського НУС аналізатор Infratec 1241, який є зразком сучасного діагностичного обладнання для швидкого та точного визначення основних якісних показників цілого зерна. Це дозволить покращити наукову діяльність в університеті та навчити студентів визначати основні якісні показники зерна експрес методом.

В  представниками компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» були начальник відділу організації та контролю якості служби забезпечення якості та зберігання продукції Олена Шевчук, заступник начальника відділу з підбору персоналу Ірина Савенко та сервісний інженер відділу метрології та автоматизованих систем ваговимірювання компанії Андрій Булкін.

Від університету ділову зустріч провели ректор університету Олена Непочатенко,  перший проректор  Іван Мостов'як, проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, декан інженерно-технологічного факультету Олександр Пушка, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна  Ніна Осокіна.

Лабораторний експрес аналізатор Infratec 1241 є найпопулярнішим в Україні аналізатором якості зерна. Технологічні рішення дозволяють за 1 хвилину проводити оцінку якості цілісного зерна в широкому діапазоні температур для пшениці, жита, вівса, ячменю, кукурудзи, сої, рапсу, рису, гречки і інших культур.

Є широкий вибір калібрувань по злакових, бобових і олійних культурах, а також можливість введення і використання своїх калібрувань як для сипких продуктів, так і для продуктів переробки, борошна, пластівців та ін. Параметри, що вимірюються - процентний вміст: білка, жиру, вологи, крохмалю, клейковини, зольність, натури.

Із неприхованою цікавістю гості відвідали навчальні лабораторії кафедри технології зберігання і переробки зерна, оглянувши встановлене там обладнання. В них проводили роботу студенти – тому весь процес навчально-лабораторних досліджень вони спостерігали на власні очі. Відмітили якісне забезпечення студентів методичними посібниками і практичними навичками.

Після знайомства з роботою кафедри  технології зберігання і переробки зерна гості також виявили бажання провести ознайомлення студентів із компанією ТОВ СП "НІБУЛОН" історія, перспективи розвитку компанії і переваги вибору їх компанії для працевлаштування.

Зазначимо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» є дійсним членом Американської торговельної палати в Україні (ACC — The American Chamber of Commerce in Ukraine) з 2011 року, що свідчить про високий статус компанії як в Україні, так і на світовій арені, і є результатом наслідування та реалізації «НІБУЛОНом» ідей вільної конкуренції та цивілізованого співробітництва влади і бізнесу. Адже принципи чесності та моралі в бізнесі, що сповідуються Палатою, беззаперечно підтримуються компанією «НІБУЛОН» упродовж усіх 27-ми років діяльності в Україні.

 

Іван Лещенко аспірант