Меню
Остання редакція: 07 квітня 2021

Робоча поїздка викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна на комбікормовий завод

Викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Олена Єремеєва та Валерія Желєзна відвідали комбікормовий завод «Цехаве корм» в м. Гайсин Вінницької області з метою обміну виробничим та науковим досвідом та з профорієнтаційною роботою. Під час зустрічі з керівництвом комбікормрвого заводу було обговорено майбутню співпрацю стосовно проведення екскурсій для студентів та проходження їх практики на даному підприємстві. Також для викладачів була проведена екскурсія головним технологом, де ознайомилися з виробничими потужностями підприємства та основними напрямами його роботи. Зокрема, оглянули комбікормовий завод, склади зберігання сировини, готової продукції та лабораторію.

"Цехаве корм" – 100% іноземна компанія з Європейським менеджментом, яка входить до складу кооперативу "Royal Agrifirm Group", заснованому в Нідерландах понад 120 років тому. "Royal Agrifirm Group" є провідним сільськогосподарським кооперативом з міжнародною мережею дочірніх компаній у Європі, Південній Америці, Сполучених Штатах Америки, Азії та дистриб'юторській мережі по всьому світу.

Компанія "Цехаве Корм" почала свою діяльність в Україні 17-ть років тому 16 грудня 2003 року, а вже у 2010 відбулось відкриття заводу по виробництву кормів у місті Гайсин. Тільки за 2020 рік відвантажено 36381 тонн продукції.

Джерелами надходження сировини для виробництва кормбікормів є:

  • Україна (зернові, соєвий шрот і макуха, соняшниковий шрот, соєве масло і т.д.),
  • Бельгія (вітаміни і мінеральні комплекси),
  • Німеччина (антиоксидант, ароматизатор),
  • США (сорбент мікотоксинів),
  • Нідерланди (соєвий протеїновий концентрат).

Комбікормовий завод виготовляє готові корми, концентрати, премікси для всіх вікових груп ВРХ, свиней, бройлерів, водоплавної птиці, індиків, перепелів, кроликів, равликів, хутрових звірів та риб.

Компанія експортує комбікорми до Грузії, Молдови, Узбекистану, Азербайджану та Монголії.

Дякуємо керівництву заводу "Цехаве корм" за гостинний прийом!

Валерія Желєзна,  ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна