Меню
Остання редакція: 10 червня 2021

Робоча поїздка на ТОВ СП «Нібулон» філія «Вознесенська»

Науково-педагогічні працівники кафедри технології зберігання і переробки зерна  Яна Євчук, Ольга Дрозд та Валерія Желєзна відвідали ТОВ СП «Нібулон» філія «Вознесенська» Миколаївської обл., де проходили виробничу практику здобувачі вищої освіти ОР «Бакалавр» освітньої програми 181 – Харчові технології.

Філія «Вознесенська» є однією з наймолодших підприємств компанії. Вона займає перше місце по закупівлі сільськогосподарської продукції серед інших перевантажувальних терміналів ТОВ СП «НІБУЛОН» (не враховуючи морського терміналу в м. Миколаїв).

Обсяг одночасного зберігання сільгосппродукції на терміналі складає 76 тис. тонн, потужність сушарок – 4000 т/добу, потужність з відвантаження на водний транспорт – 12000 т/добу. Підприємство приймає та зберігає такі культури: пшениця, ячмінь, кукурдза, ріпак, соя.

Паралельно із прийманням перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт. Серія несамохідних суден проекту В2000, розроблених для експлуатації Південним Бугом та збудованих на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», здійснює перевезення сільгосппродукції до головного зернового термінала компанії в м. Миколаєві.

Висловлюємо щиру вдячність ТОВ СП «Нібулон» та керівництву філії «Вознесенська» за надану можливість для студентів опанувати практичну підготовку в таких висопрофесійних та дружніх умовах!

Віталій Любич, професор кафедри технології зберігання і переробки зерна