Меню
Остання редакція: 18 грудня 2020

Представники ТОВ СП «Нібулон» вже кілька років поспіль плідно та тісно співпрацюють з Уманським НУС

14 грудня 2020 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась зустріч студентів і викладачі з представниками ТОВ СП «Нібулон». Студентам випала нагода звернути увагу на перспективу проходження практики або працевлаштування на вітчизняному сільськогосподарському підприєстві.

Представники ТОВ СП «Нібулон» вже кілька років поспіль плідно та тісно співпрацюють з Уманським НУС. Це гарна нагода для підприємства – отримати кваліфікованих фахівців, залучивши до співпраці студентів, які хочуть пов’язати своє майбутнє з аграрною справою та стати успішним в аграрній компанії. Дане підприємство є одним з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів і сьогодні має 44 філії у 12 областях України. Серед основних напрямів виробництва – насінництво, рослинництво, тваринництво.

Заступник начальника відділу з підбору персоналу Ірина Савенко розповіла присутнім, чому саме, працевлаштувавшись у компанію «Нібулон», є всі шанси стати успішним і грамотним спеціалістом, з великими перспективами кар’єрного зростання. Також підготувала роздатковий матеріал та анкети для студентів, які бажають пройти практику чи працевлаштуватися у ТОВ СП «Нібулон», які необхідно подати не пізніше, ніж за три місяці до початку практики.

З метою більш оптимальної організації практики та забезпечення місця всім бажаючим, заступник начальника відділу з підбору персоналу зауважила, що на всі питання, що хвилюють потенційних співробітників підприємства, можна отримати відповідь відповідь за телефоном - +38 (0512) 48 94 34

Близько 50 випускників Уманського НУС вже обіймають керівні посади в ТОВ СП «Нібулон», хоча починали свій професійний шлях з базових позицій.

 

 

Ольга Дрозд,

доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна