Меню
Остання редакція: 24 травня 2019

Практичне заняття на філії ПАТ ДПЗКУ "Уманський елеватор"

Студенти четвертого курсу агрономічного  факультету Уманського національного університету садівництва на занятті з дисципліни «Стандартизація технологія зберігання і переробка продукції рослинництва»  відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ ДПЗКУ. Заняття проводили викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Ольга Дрозд та Геннадій Ткаченко. Елеватор забезпечує якісне зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін. ХПП приймає продовольче і фуражне зерно, олійні культури а також здійснює операції з сушіння, очищення та зберігання зерна. Потужність підприємства за видами робіт складає:  приймання – 8000 ,  очищення   – 2500, сушіння – 1050 т. на добу.  

Досить часто зерно у фермерських господарствах зберігають в колишніх корівниках та свинарниках, тому  побачити будівлі спроектовані як зерносховища дуже важливо для студентів агрономічного факультету.  Виїзні практичні заняття є надзвичайно важливими для формування професійних якостей фахівця, як студентів, так і викладачів.

Особливості роботи підприємства висвітлив працівник елеватора та випускник інженерно-технолгічного факультету Уманського національного університету садівництва Ткачук Денис.

Особлива подяка за організацію екскурсії головному інженеру елеватора  - Володимиру Кульбіцькому.

Геннадій Ткаченко