Меню
Остання редакція: 01 липня 2021

Навчальна практика студентів першого курсу спеціальності 181 «Харчові технології» на кафедрі технології зберіганя і переробки зерна

 

Студенти першого курсу спеціальності 181 «Харчові технології» проходили навчальну практику на кафедрі технології зберіганя і переробки зерна з 22 по 25 червня.

Навчальна практика включала ознайолення з зернопереробними підприємствами, а саме:

1. Софіїівська філія ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming, м. Умань

Студенти ознайомились з технологією сушіння і зберігання зерна на сучасному елеваторі потужністю 200 тис. т. Студентам продемонстрували відбір проб зерна, визначення показників його якості в лабораторії, зерносушарки і силоси з системою активного вентилювання, лінію завантаження залізничних вагонів зерном.

2. ТОВ «Агросс-М», с. Ладижинка Уманського району Черкаської області

Студенти ознайомились з технологією виробнцтва продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, крохмалю та крохмальних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, сухарів і сухого печива тривалого зберігання, макаронних виробів і подібних борошняних виробів.

3. ТОВ «ПЕРШИЙ МЛИН»

Студенти ознайомились із новим сучасним борошномельним заводом прдуктивністю 300 т/добу. Тут виробляють борошно трьох сортів, манку, висівки, які реалізують під торговою маркою «Перший млин».

4. ТОВ «Уманьнасіньтрав»

Студенти відвідали підприємство на якому ознайомились з технологічними процесами виробництва круп та борошна на невеликих комплексах малої потужності. Студентам продемонстрували технологічне обладнання за допомогою якого отримують крупи гречані, кукурудзяні, ячмінні, горохові, пшеничні, пшоняні, а також здійснюють двох сортовий помел борошна. Також здобувачі вищої освіти ознайомилися з головними етапами підготовки насіннєвого зерна та насіння.

Дякуємо усім керівникам даних підприємств за співпрацю!

Валерія Желєзна,  ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна