Меню
Остання редакція: 20 грудня 2021

Круглий стіл на тему: «Дуальна форма здобуття освіти – виклики та перспективи».

20 грудня 2021 р. на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбувся круглий стіл на тему: «Дуальна форма здобуття освіти – виклики та перспективи». Мета заходу – місце дуальної освіти у професійній підготовці майбутніх фахівців в умовах модернізації освіти. До роботи круглого столу долучилися викладачі та здобувачі Городищенського фахового коледжу Уманського НУС.

Варто зазначити те, що кафедра технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва в кооперації з ТОВ СП «НІБУЛОН» бере активну участь у впровадженні пілотного проєкту дуальної форми здобуття освіти для здобувачів спеціальності 181 – Харчові технології. Сучасна освіта вимагає нових освітніх технологій, форм, інновацій, здатних забезпечити високу якість підготовки фахівців, а застосування такої форми навчання, де теоретичний матеріал опановуватиметься здобувачами на профільній кафедрі, а практичне навчання – в умовах виробництва – має неабияке значення у підготовці високопрофесійних фахівців.

Круглий стіл став своєрідним майданчиком для обговорення ключових аспектів навчання за дуальною формою: залучення до освітнього процесу висококваліфікованих науково-педагогічних працівників та професіоналів-практиків, мотивацію роботодавців та можливість подальшого працевлаштування і стрімкого кар’єрного росту майбутніх фахівців у одного з лідерів аграрного ринку нашої держави.

Від Уманського національного університету садівництва виступили координатор дуальної форми здобуття освіти Яна Євчук та в.о. завідувача кафедри технології зберігання і переробки зерна Володимир Новіков, які наголосили на тому, що нині спостерігається відновлення зацікавленості роботодавців у високопрофесійних кадрах, а впровадження елементів дуальної форми навчання дасть неабияку можливість усунути основні недоліки традиційних форм і методів навчання, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно відмінних форм навчання.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна висловлює щиру вдячність керівництву та здобувачам Городищенського фахового коледжу за участь у роботі круглого столу та плідну співпрацю!

  

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна