Меню
Остання редакція: 02 листопада 2018

Компанія "Нібулон" запрошує на роботу!

31 жовтня 2018 р. студенти третього–п’ятого курсів, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології», зустрілися з представниками компанії «Нібулон» Ларисою  Бурик та  Іриною Савенко , де заслухали інформацію про основні напрямки спеціалізації компанії та потребу в спеціалістах-технологах.

Всім відомо, що компанія «НІБУЛОН» – один з небагатьох роботодавців, готовий брати на роботу випускників вищих навчальних закладів без попереднього досвіду роботи. Лариса Бурик стверджує, що саме молодь є надією та гордістю компанії, та зауважує, що для успішного кар’єрного росту молодих фахівців необхідно постійно слідкувати за їх професійними досягненнями та допомагати у разі тимчасових невдач.

Компанія має сучасний приватний морський термінал з причалом. Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур, розташований в Миколаєві, використовується не лише для відвантаження компанією "НІБУЛОН" власної сільськогосподарської продукції на експорт, але і для надання послуг іншим експортерам по Україні. Потужність термінала становить 5 мільйонів тонн зерна щорічно.

У рамках інвестиційного проекту з відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспортних артерій України «НІБУЛОН» створює власну логістичну систему з метою зменшення залежності від зовнішніх факторів, зниження рівня ризиків у господарській діяльності. Розширення власної логістичної системи забезпечило компанії «НІБУЛОН» такі конкурентні переваги: мінімальна вартість перевезення, зручність, легкість і гнучкість, маневреність, оперативність та якість доставки вантажу. Уже сьогодні «НІБУЛОН» транспортує 2 млн тонн зерна на рік річками України, а в найближчі роки перевезення по воді становитимуть 4-6 млн тонн щорічно.

  

ГеннадійТкаченко , викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна