Меню
Остання редакція: 20 листопада 2018

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 – Харчові технології на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ''Харчові технології'' відбувся 06.11.2018 р. в аудиторії №9 на кафедрі технології зберігання і переробки зерна.

Студентська олімпіада – це система масових очних змагань студентів, що проводиться для активізації навчальної діяльності студентів, удосконалення навчального процесу, з метою розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, виявлення науково-обдарованої, по справжньому талановитої молоді.

Олімпіади зі спеціальності – це очний конкурс майстерності студентів старших курсів, які вивчали комплекс дисциплін, що формують систему знань, умінь і навичок, необхідних для майбутньої професійної діяльності.

Так, в олімпіаді брали участь 16 студентів 3–4-их курсів ОС ''Бакалавр'' та троє студентів 1-го курсу ОС ''Магістр'' інженерно-технологічного факультету спеціальності 181 ″Харчові технології″ (Технології зберігання і переробки зерна).

Результати олімпіади засвідчують, що всі її учасники на достатньому рівні оволоділи навичками використовувати набуті знання для виконання теоретичних завдань в межах навчальної програми.

Переможцями олімпіади у 2018/2019 н. р. стали:

 

IІрина Шаповал, 11 м-тз група;

II – Аліна Пірус, 41-тз група;

III – Наталія Волинець, 12 м-тз група.

 

 

 

Катерина Костецька,

доцент кафедри технології

зберігання і переробки зерн