Меню
Остання редакція: 17 травня 2019

Фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина

11-12 травня 2019 року для поціновувачів вина, сиру, вуличної їжі та й просто для тих, хто любить гарно відпочити, в Умані відбувся найсмачніший фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина, який  пройшов на місцевому Центральному стадіоні (вул. Андрія Кизила, 12).

Це свято справжніх гурманів. Учасники фестивалю приїхали з усієї України. Було зареєстровано близько 40 виноробів, 40 експозицій сиру та 20 виробників меду. Майстри ділилися секретами своєї роботи. Розповідали про специфіку виноробства та культуру сироваріння. Проходили дегустації вишуканого сиру з солодким медом або справжнього вина.

У експозиції був натуральний мед, прополіс, віск, питний мед (вино медове), квас, глінтвейн медовий, обніжжя бджолине, настоянки з личинок воскової молі та підмору бджолиного, залиті медом з білої акації горішки із сухофруктами, воскові свічки, медові лікери, настоянки та наливки. Також на фестивалі можна було придбати крем-мед: з малиною, смородиною, журавлиною, горіхом, гарбузом, яблуком, лавандою, кокосом, Відвідувачі фестивалю також мали змогу скуштувати крафтові сири з різноманітною текстурою, вишуканим смаком та з цікавими поєднаннями какао бобами, східними спеціями тощо. Також на фестивалі були ярмарок, конкурси і забави, концертна програма, живий звук, смачна вулична їжа, майстер-класи та дегустації, цікаві фотозони, дитячий майданчик, аніматори, тест-драйв автомобілів Renault та Fiat, джазова музика та вишукана атмосфера, цікаві конкурси, подарунки від партнерів, флешмоби та багато-багато іншого.

В цій події взяли участь і навчальні заклади міста Умань. Серед них і наш рідний  Національний університет садівництва. Кафедра технології зберігання і переробки зерна представила свої наукові розробки із різних видів пшениці, а кафедра технології зберігання і переробки плодів і овочів – сушені фрукти та вина власного виробництва.

 

Олена Єремеєва, ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна