Меню
Остання редакція: 19 жовтня 2021

ЕКСКУРСІЯ НА СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

 

Здобувачі вищої освіти ОР «Бакалавр» та ОР «Молодший бакалавр інженерно-технологічного факультету спеціальності 181 – Харчові технології в рамках вивчення дисциплін «Технологія комбікормів», «Технологічне обладнання харчових підприємств» та «Технологічне обладнання галузі» відвідали комбікормовий завод «Цехаве корм ЛТД» в м. Гайсин Вінницької області. Під час екскурсії, яка була проведена головним технологом Олександром Степенком, студенти ознайомилися з роботою обладнання, виробничими потужностями підприємства, зберіганням сировини та готової продукції, роботою виробничо-технологічної лабораторії.

«Цехаве корм ЛТД» – 100% іноземна компанія з Європейським менеджментом, яка входить до складу кооперативу «Royal Agrifirm Group», заснованому в Нідерландах понад 120 років тому "Royal Agrifirm Group" є провідним сільськогосподарським кооперативом з міжнародною мережею дочірніх компаній у Європі, Південній Америці, Сполучених Штатах Америки, Азії та дистриб'юторській мережі по всьому світу.

Джерелами надходження сировини для виробництва кормбікормів є:

  • Україна (зернові, соєвий шрот і макуха, соняшниковий шрот, соєве масло і т.д.),
  • Бельгія (вітаміни і мінеральні комплекси),
  • Німеччина (антиоксидант, ароматизатор),
  • США (сорбент мікотоксинів),
  • Нідерланди (соєвий протеїновий концентрат).

«Цехаве корм ЛТД» виготовляє готові кормбікорми, концентрати, премікси для всіх вікових груп ВРХ, свиней, бройлерів, водоплавної птиці, індиків, перепелів, кроликів, равликів, хутрових звірів та риб.

Компанія експортує комбікорми до Грузії, Молдови, Узбекистану, Азербайджану та Монголії.

Дякуємо керівництву заводу «Цехаве корм ЛТД» за пізнавальну екскурсію та гостинний прийом!

 

 

Валерія Желєзна, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна