Меню
Остання редакція: 17 квітня 2019

12 квітня відбулася екскурсія студентів та викладачів інженерно-технологічного факультету на головну виставку «Харчова промисловість та упаковка», яка відбулася в м. Київ.

12 квітня відбулася екскурсія студентів та викладачів інженерно-технологічного факультету на головну виставку «Харчова промисловість та упаковка», яка відбулася в м. Київ. В павільйонах виставкового центру були широко представлені обладнання для хлібопекарської, кондитерської галузі та новітні технології пакування.

Широко представлені українські та закордонні компанії з виробництва хлібопекарень, кондитерських виробів. Проводились майстер-класи кондитерських та хлібобулочних виробів кожною представленою компанією. Коло кожного виробника відбувалась дегустація широкого асортименту продукції, що особливо сподобалось студентам та викладачам.

Ознайомились з основними світовими трендами споживання хлібобулочних виробів та ключових тенденцій хлібобулочного ринку Великобританії та інших європейських країн. Цікаво розглянуті нові підходи до розвитку технологій і асортименту хлібобулочних виробів та автоматизації виробництва.

 Був представлений досить великий асортимент компаній по упаковці товарів широкого вжитку. Брали участь представники підприємств-виробників продукції, упаковки, торговельних мереж, переробників відходів, учасників пілотних проектів.

 Дуже цікаво та творчо провели час і залишились задоволені від відвідування виставки.

Олена Єремеєва, ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна