Меню

Новини

13.11.2017
Екскурсія в катакомби. Читати повністю

Екскурсія в катакомби.

У жовтні 2017 року відбулась екскурсія студентів третього курсу кафедри технології зберігання і переробки зерна разом з куратором Єремеєвою О. А. до таємничого підземелля Василіанського монастиря в м. Умань.

Читати повністю

08.11.2017
 Науково-педагогічне стажування за кордономЧитати повністю

Науково-педагогічне стажування за кордоном

У жовтні 2017 р. доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Катерина Костецька пройшла стажування на факультеті харчування людини Вроцлавського природничого університету (Польща).

Читати повністю

06.11.2017
НЕЗБАГНЕННА ВТРАТА!Читати повністю

НЕЗБАГНЕННА ВТРАТА!

Колектив кафедра технології зберігання і переробки зерна сумує втраті мужньої, сильної людини, надійного друга і чоловіка Юрія Тюренка!!! Звістка про смерть Юри – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Дуже гірко втрачати коханих і рідних, але удвічі гірше, коли нас покидають молоді, мужні, сильні.

Читати повністю

03.11.2017
Спільні дослідження  викладачів кафедри та інженерів-конструкторів  заводу ЧеркасиЕлеваторМаш.Читати повністю

Спільні дослідження викладачів кафедри та інженерів-конструкторів заводу ЧеркасиЕлеваторМаш.

Для розробки сушарки гранул комбікорму були запрошені викладачі кафедри Володимир Володимирович Ярошенко та Геннадій Володимирович Ткаченко.

Читати повністю

23.10.2017
 17 жовтня відбувся захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна).Читати повністю

17 жовтня відбувся захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна).

Захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна)

Читати повністю

20.10.2017
Профорієнтаційна робота кафедри в Тиврівському районі Вінницької областіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри в Тиврівському районі Вінницької області

18 жовтня 2017 року доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Герасимчук Олена Петрівна у складі університетської профорієнтаційної групи (старшим викладачем кафедри захисту і карантину рослин Дмитром Михайловичем Адаменком та доцентом кафедри менеджменту Пітель Ніною Якимівною) брала участь у профорієнтаційній роботі загальноосвітніх шкіл Тиврівського району Вінницької області.

Читати повністю