Найкраща виховна годинаЧитати повністю

Найкраща виховна година

День студента 41_тз група відвяткувала зі своїм куратором Геннадієм Ткаченком та відповідальною за організаційно-виховну роботу кафедри Оленою Еремеєрою в спортивно розважальному комплексі «Амарант».

22.11.2017
I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі Читати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

20.11.2017
Участь викладача кафедри технології зберігання і переробки зерна в семінарі «МЕНІ ПОТРІБЕН SCOPUS».Читати повністю

16 листопада 2017 р. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Возіян Валерія Валеріївна прийняла участь у семінарі «МЕНІ ПОТРІБЕН SCOPUS».

Практичне заняття   на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.Читати повністю

Практичне заняття на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.

9 листопада відбулося практичне заняття з дисциплін «Технологія елеваторної промисловості» та «Інноваційні технології зберігання і переробки зерна» для студентів четвертого та п’ятого курсів на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.

Будівництво елеватораЧитати повністю

Будівництво елеватора

Викладачі кафедри Ярошенко В.В. та Ткаченко Г.В. були запрошені для консультацій з будівництва елеватора на базі олієпресового заводу с. Громада Любарського району Житомирської області

АГРОКОМПЛЕКС 2017Читати повністю

АГРОКОМПЛЕКС 2017

1 листопада викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченко Г. В. та Єремеєва О. А. відвідали агро виставку АГРОКОМПЛЕКС 2017 .