27.03.2018
Підземне зерносховищеЧитати повністю

Підземне зерносховище

Підземне зерносховище було побудоване 50-ті роки минулого століття для збереження продовольчих запасів у випадку ядерної війни. Місцем розташування було обрано відпрацьовані штольні на глибині 120-125м. Об’єкт експлуатувався до початку двохтисячних років.

14.03.2018
Випускник кафедри Артур Мартинюк працює в США на комбікормовому заводі з елеватором.Читати повністю

05.03.2018
КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З ОЦІНКИ ЯКОСТІ КОМБІКОРМІВЧитати повністю

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З ОЦІНКИ ЯКОСТІ КОМБІКОРМІВ

3 26 лютого по 2 березня 2018 року на базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС на кафедрі технології зберігання і переробки зерна проходили курси підвищення кваліфікації для лаборантів ПП «АП «Благодатненський птахопром» з оцінки якості комбікормів..

27.02.2018
Вітаємо з присвоєнням освітнього ступеня ″Магістр″ зі спеціальності 181″Харчові технології″ за освітньою програмою ″Технології зберігання і переробки зерна″Читати повністю

13 та 14 лютого 2018 р. відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна).

02.02.2018
Будівництво елеватора 3 частинаЧитати повністю

Будівництво елеватора 3 частина

Для вибору оптимальної схеми роботи зерносушарки були проведені переговори в головному офісі “KMZ industries” м. Київ з технічним директором Романом Штельмахом.

19.01.2018
Будівництво елеватора 2 частинаЧитати повністю

Будівництво елеватора 2 частина

Викладач кафедри Геннадій Ткаченко був запрошений на Христинівський ХПП, що входить до складу агрохолдингу «Alebor group» для ознайомлення з обладнанням виробництва Карлівського машинобудівного заводу “KMZ industries”.