14.11.2018
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  181 – Харчові технології на кафедрі технології зберігання і переробки зернаЧитати повністю

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 – Харчові технології на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ''Харчові технології'' відбувся 06.11.2018 р. в аудиторії №9 на кафедрі технології зберігання і переробки зерна.

Компанія "Нібулон" запрошує на роботу!Читати повністю

Компанія "Нібулон" запрошує на роботу!

31 жовтня 2018 р. студенти третього–п’ятого курсів, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології», зустрілися з представниками компанії «Нібулон» Ларисою Бурик та Іриною Савенко , де заслухали інформацію про основні напрямки спеціалізації компанії та потребу в спеціалістах-технологах.

Практичне заняття   на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.Читати повністю

Практичне заняття на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.

1 листопада відбулося практичне заняття з дисциплін «Технологія елеваторної промисловості» та «Інноваційні технології зберігання і переробки зерна» для студентів четвертого та п’ятого курсів на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.

День відкритих дверей на інженерно-технологічному факультетіЧитати повністю

День відкритих дверей на інженерно-технологічному факультеті

10-11 жовтня Уманський НУС зустрічав школярів з різних регіонів України.

7 вересня – посвята першокурсників у студенти-2018Читати повністю

7 вересня – посвята першокурсників у студенти-2018

7 вересня в Уманському національному університеті садівництва відбулося яскраве феєричне свято, що символізує початок та відлік нового навчального року – Посвята першокурсників у студенти-2018

06.09.2018
В Україні майже 100 сільгосппідприємств сертифіковано за стандартом GMP+Читати повністю

В Україні майже 100 сільгосппідприємств сертифіковано за стандартом GMP+

Для виходу на іноземні ринки виробників кормів, кормових добавок, інгредієнтів і преміксів потрібно дуже відповідально поставитися до сертифікації. Одним із ключових питань для повноцінної торгівлі з ЄС є отримання сертифікату за стандартом GMP+.