12.04.2020
Управління елеватором з навчальної аудиторії. Читати повністю

Управління елеватором з навчальної аудиторії.

Викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна щиро вдячні інженеру-програмісту ТОВ «ЮГОВ-ПРОЕКТ» Сергію Вікторовичу за допомогу у практичній підготовці студентів за останнім словом техніки.

01.03.2020
Виховна година «Академічна доброчесність»Читати повністю

Виховна година «Академічна доброчесність»

25 лютого 2020 року на кафедрі технології зберігання і переробки зерна Уманського НУС була проведена виховна година на тему «Академічна доброчесність» для студентів 21-1, 31-тз і 41-тз. Куратори груп Дрозд О. О., Євчук Я. В. та Новак Л. Л. донесли студентам складові академічної доброчесності та порушення: плагіат, хабарництво, списування, фальсифікація, самоплагіат та фабрикація.

10.01.2020
ЮНІ НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА!!!Читати повністю

ЮНІ НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА!!!

Важливу роль у формуванні наукового потенціалу майбутніх фахівців відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі. Водночас, розвиток творчості студента – запорука його успішної професійної діяльності в майбутньому!!!

23.12.2019
Вітаємо магістрів зі спеціальності 181″Харчові технології″ (Технології зберігання і переробки зерна) з успішним захистом кваліфікаційних робітЧитати повністю

04.12.2019
Знайомство з роботою олієекстракційного заводу та  зернонавантажувальго терміналу агрохолдінгу «Кернел» м.Чорноморськ   Читати повністю

Знайомство з роботою олієекстракційного заводу та зернонавантажувальго терміналу агрохолдінгу «Кернел» м.Чорноморськ

26 листопада 2019 року викладачем Уманського НУС Оленою Єрмеєвою була організована надзвичайно захоплююча та пізнавальна поїздка на підприємства, безпосередньо зв'язані із зерновою галуззю. Відвідали виробничі потужності агрохолдингу «Кернел» студенти третього четвертого та п’ятого курсів та викладачі кафедри Олена Герасимчук, Геннадій Ткаченко, а також аспірант Іван Лещенко.