Меню

Новини

29.02.2016
I етап Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

29 лютого на кафедрі технології зберігання і переробки зерна на виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 року №1247 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 н. р.» і Наказу ректора Уманського національного університету садівництва від 11.01.2016 року. відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для напряму підготовки «Харчові технології».

Читати повністю

11.02.2016
Алгоритм   роботи найбільшої української зерносушарки розроблено на кафедрі зернаЧитати повністю

Алгоритм роботи найбільшої української зерносушарки розроблено на кафедрі зерна

Для розробки алгоритму роботи зерносушарки ДНВП «Ельдорадо» м.Дніпропетровськ безкоштовно передало кафедрі два комплекти приладів з визначення вологості зерна в потоці. Ринкова вартість обладнання становить 60 тис. грн

Читати повністю

11.02.2016
Дружня співпраця кафедри  та учнів Красноокнянського НВКЧитати повністю

Дружня співпраця кафедри та учнів Красноокнянського НВК

16 грудня аспірант кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва Валерія Возіян відвідала навчально-виховний комплекс Красноокнянського району Одеської області. Директор гімназії Валентина Островська.

Читати повністю

11.02.2016
Засідання міжкафедрального наукового семінаруЧитати повністю

Засідання міжкафедрального наукового семінару

10 грудня на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулося засідання міжкафедрального наукового семінару зі спеціальності 06.01.15 – первинна обробка продуктів рослинництва

Читати повністю

11.02.2016
Практичне заняття на Тальнівському КХПЧитати повністю

Практичне заняття на Тальнівському КХП

Студенти четвертого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва» відвідали Тальнівський млинзавод продуктивністю 500 т/добу.

Читати повністю

30.09.2015
Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarming

Студенти четвертого та п’ятого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисциплін «Технологія елеваторної промисловості» та «Інноваційні технології зберігання і переробки зерна» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming.

Читати повністю