13.07.2016
Перший запуск міні елеватора в селі НерубайкаЧитати повністю

Перший запуск міні елеватора в селі Нерубайка

Викладач кафедри «Технологія зберігання і переробки зерна» Геннадій Ткаченко, інженер-консультант фірми Седна-Агро Павло Кравчук (колишній викладач кафедри) та інженер-консультант фірми Седна-Агро (випускник кафедри) Сергій Петрина провели перший запуск міні елеватора в селі Нерубайка Новоархангельського району Кіровоградської області.

20.05.2016
Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на  кафедрі Читати повністю

Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на кафедрі

Студенти п’ятого курсу агрономічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія зберігання і переробка продукції рослинництва» відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ ДПЗКУ. Елеватор забезпечує якісне зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін. ХПП приймає продовольче і фуражне зерно, олійні культури а також здійснює операції з сушіння, очищення та зберігання зерна. Потужність підприємства за видами робіт складає: приймання – 8000 , очищення – 2500, сушіння – 1050 т. на добу.

04.05.2016
Практичне заняття на ладижинському ХППЧитати повністю

Практичне заняття на ладижинському ХПП

Студенти першого курсу на занятті з дисципліни «Вступ до фаху», разом з викладачами кафедри Оленою Єремеєвою та Яною Євчук, відвідали Ладижинський ХПП. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочних виробів. Підприємство складається з цеху хлібобулочних виробів, кондитерського цеху та цеху з випічки здоби.

04.05.2016
Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming

В квітні 2016 р. викладачі кафедри Олена Єремеєва та Яна Євчук разом із студентами I курсу інженерно-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming в м. Умань.

25.04.2016
Практична підготовка студентів  на базі ПрАТ "Київ-Атлантик Україна"Читати повністю

Практична підготовка студентів на базі ПрАТ "Київ-Атлантик Україна"

Студенти четвертого п’ятого курсів проходять практичну підготовку на сучасному підприємстві з виробництва комбікормів, олії та ін. ПрАТ "Київ-Атлантик Україна".

01.04.2016
Допомога  вітчизняного товаровиробника Читати повністю

Допомога вітчизняного товаровиробника

Колектив кафедри вдячний співробітникам та керівництву ТОВ «АСКО-УКРЕМ» за благодійну допомогу в модернізації дослідної зерносушарки