Меню

Новини

13.07.2016
Перший запуск міні елеватора в селі НерубайкаЧитати повністю

Перший запуск міні елеватора в селі Нерубайка

Викладач кафедри «Технологія зберігання і переробки зерна» Геннадій Ткаченко, інженер-консультант фірми Седна-Агро Павло Кравчук (колишній викладач кафедри) та інженер-консультант фірми Седна-Агро (випускник кафедри) Сергій Петрина провели перший запуск міні елеватора в селі Нерубайка Новоархангельського району Кіровоградської області.

Читати повністю

20.05.2016
Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на  кафедрі Читати повністю

Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на кафедрі

Студенти п’ятого курсу агрономічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія зберігання і переробка продукції рослинництва» відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ ДПЗКУ. Елеватор забезпечує якісне зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін. ХПП приймає продовольче і фуражне зерно, олійні культури а також здійснює операції з сушіння, очищення та зберігання зерна. Потужність підприємства за видами робіт складає: приймання – 8000 , очищення – 2500, сушіння – 1050 т. на добу.

Читати повністю

04.05.2016
Практичне заняття на ладижинському ХППЧитати повністю

Практичне заняття на ладижинському ХПП

Студенти першого курсу на занятті з дисципліни «Вступ до фаху», разом з викладачами кафедри Оленою Єремеєвою та Яною Євчук, відвідали Ладижинський ХПП. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочних виробів. Підприємство складається з цеху хлібобулочних виробів, кондитерського цеху та цеху з випічки здоби.

Читати повністю

04.05.2016
Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming

В квітні 2016 р. викладачі кафедри Олена Єремеєва та Яна Євчук разом із студентами I курсу інженерно-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming в м. Умань.

Читати повністю

25.04.2016
Практична підготовка студентів  на базі ПрАТ "Київ-Атлантик Україна"Читати повністю

Практична підготовка студентів на базі ПрАТ "Київ-Атлантик Україна"

Студенти четвертого п’ятого курсів проходять практичну підготовку на сучасному підприємстві з виробництва комбікормів, олії та ін. ПрАТ "Київ-Атлантик Україна".

Читати повністю

01.04.2016
Допомога  вітчизняного товаровиробника Читати повністю

Допомога вітчизняного товаровиробника

Колектив кафедри вдячний співробітникам та керівництву ТОВ «АСКО-УКРЕМ» за благодійну допомогу в модернізації дослідної зерносушарки

Читати повністю