Меню

Новини

25.10.2016
Практичне заняття на виробництві агрохолдингу  «Кернел»Читати повністю

Практичне заняття на виробництві агрохолдингу «Кернел»

Студенти четвертого та п’ятого курсів інженерно-технологічного факультету на занятті з дисциплін «Технологія зберігання і переробки зерна» (проф. Осокіна Н.М.) та «Інноваційні технології зберігання і переробки зерна» (викладач Єремеєва О.А.) відвідали елеватор ст. Поташ Маньківського району.

Читати повністю

24.10.2016
Профорієнтаційна робота  в школах Гайсинського району Вінницької областіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота в школах Гайсинського району Вінницької області

У рамках виконання плану заходів із профорієнтаційної роботи Уманського національного університету садівництва 21 листопада викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Катерина Костецька відвідали школи Гайсинського району Вінницької області.

Читати повністю

20.10.2016
Козацькому роду нема переводуЧитати повністю

Козацькому роду нема переводу

Серед факультетських команд за звання найкращого у різноманітних конкурсах змагалася й команда інженерно-технологічного факультету Уманського НУС у складі Сивоголовка Вадима – 51-тз група, Юрківського Руслана – 41-тз, Гончара Дениса – 41-тз, Мороза Романа – 31-ім, Нагорного Олександра – 31-ім, Чапієвського Михайла – 31-ім, Гвоздецького Вадима – 21-ім та Шейка Олександра – 21-ім група.

Читати повністю

07.10.2016
Студентський науковий гурток  кафедри технології зберігання і переробки зернаЧитати повністю

Студентський науковий гурток кафедри технології зберігання і переробки зерна

03 жовтня 2016 р. в читальній залі періодичних видань Наукової бібліотеки студенти-магістранти 51 тзм групи, під керівництвом викладача Катерини Костецької та консультативної допомоги бібліотекарів, ознайомилися з науковими новинками у галузі технології зберігання і переробки зерна. Магістранти провели оперативний збір інформації з періодичних видань, що сприятиме їхній подальшій навчальній, професійній діяльності та успішного написання наукових і дипломних робіт.

Читати повністю

06.10.2016
Огляд наукової літератури в бібліотеціЧитати повністю

Огляд наукової літератури в бібліотеці

5 жовтня 2016 р. в інформаційно-бібліографічному відділі Наукової бібліотеки Уманського НУС провідним бібліотекарем Бондаренко Л.О. спільно з доцентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Любичом В.В. проведено огляд наукової літератури за темою «Технологічні властивості зерна тритикале» зі студентами 21-т групи інженерно-технологічного факультету.

Читати повністю

26.09.2016
8 вересня відбувся захист дипломних проектів студентів НКЦ Читати повністю

8 вересня відбувся захист дипломних проектів студентів НКЦ

8 вересня відбувся захист дипломних проектів студентів НКЦ „Інститут післядипломної освіти та дорадництва” зі спеціальності 7.05170101 „Технології зберігання і переробки зерна” (денна форма навчання, група 148-тз).

Читати повністю