22.05.2017
 Практичне заняття на ладижинському ХППЧитати повністю

Практичне заняття на ладижинському ХПП

Студенти першого курсу на занятті з дисципліни «Вступ до фаху», разом з викладачами кафедри Оленою Єремеєвою та Яною Євчук, відвідали Ладижинський ХПП. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочних виробів. Підприємство складається з цеху хлібобулочних виробів, кондитерського цеху та цеху з випічки здоби.

Практичне заняття на Тальнівському КХПЧитати повністю

Практичне заняття на Тальнівському КХП

Студенти четвертого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва» відвідали Тальнівський млинзавод продуктивністю 500 т/добу.

22.05.2017
Юні науковці кафедри технології зберігання і переробки зерна!Читати повністю

Юні науковці кафедри технології зберігання і переробки зерна!

Викладачем кафедри Оленою Єремеєвою підготовлено цілу когорту юних науковців: Аліна Дерев’янко, Леся Дрозденко, Ігор Іскрак, Тетяна Міцінська, Аліна Пірус, Світлана Сворінь, Тетяна Собченко, Оксана Пучко, Анастасія Трофуша, Ольга Успаленко, Аліна Штефанюк.

10.05.2017
Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming

5 травня 2017р. викладачі кафедри Олена Єремеєва та Яна Євчук разом із студентами I курсу інженерно-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming в м. Умань.

03.05.2017
Відбулася зустріч випускників кафедри 2012 р.Читати повністю

Відбулася зустріч випускників кафедри 2012 р.

Відбулася зустріч випускників кафедри 2012 р. (куратор Ткаченко Геннадій). Серед випускників 51-ТЗ групи є викладач університету – Возіян Валерія, головний технолог елеватору с. Будище Лисянського району , що належить Українській аграрній групі "Кернел" – Рябчич Сергій, співробітник «Fenix-agro» м. Умань – Пархоменко Оля. За спеціальністю працюють чи працювали більшість випускників Гончар Аня (староста) Бабенко Юля, Зборовська Людмила, Нечеснюк Інна, Стасенко Інна та ін.

Пленарне засідання студентської наукової конференціїЧитати повністю

Пленарне засідання студентської наукової конференції

05 та 06 квітня 2017 року відбулася традиційна весняна Всеукраїнська студентська наукова конференція в Уманському національному університеті садівництва. Цього року захід було приурочено 160-річчю від Дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.