25.09.2017
Профорієнтаційна робота в школах  Гайсинського району Вінницької області!!!Читати повністю

Профорієнтаційна робота в школах Гайсинського району Вінницької області!!!

У рамках виконання заходів із профорієнтаційної роботи Уманського національного університету садівництва 22 вересня доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Катерина Костецька, а також, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сергій Колотуха, відвідала школи Гайсинського району Вінницької області.

19.09.2017
Наукове співробітництво!!!Читати повністю

Наукове співробітництво!!!

Уманський національний університет садівництва і Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України, виходячи із актуальності і важливості науково-практичних досягнень в сфері комплексних інтродукційних досліджень ефіроносних, технічних, пряно-смакових та овочевих груп рослин, їх апробації та впровадження у виробництво нетрадиційної сировини в якості смакових добавок, поліпшувачів, наповнювачів, тощо заключили договір про співпрацю!

11.09.2017
Участь кафедри у святкових заходах з нагоди відзначення Дня незалежності України в селі Паланка.Читати повністю

04.09.2017
В кінці червня 2017 року відбулась ознайомча екскурсія на діючий водяний млин в село Коржова.Читати повністю

В кінці червня 2017 року відбулась ознайомча екскурсія зі студентами першого курсу інженерно-технологічного факультету на діючий водяний млин в село Коржова Уманського району. Студенти познайомились з історією борошномельного виробництва. Побачили жорнова, та перші вальцові верстати на яких ще у 18-му сторіччі виробляли борошно.

11.07.2017
Вітаємо Валерію Возіян із успішним захистом кандидатської дисертації!!!Читати повністю

Вітаємо Валерію Возіян із успішним захистом кандидатської дисертації!!!