10.01.2020
ЮНІ НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА!!!Читати повністю

ЮНІ НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА!!!

Важливу роль у формуванні наукового потенціалу майбутніх фахівців відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі. Водночас, розвиток творчості студента – запорука його успішної професійної діяльності в майбутньому!!!

23.12.2019
Вітаємо магістрів зі спеціальності 181″Харчові технології″ (Технології зберігання і переробки зерна) з успішним захистом кваліфікаційних робітЧитати повністю

04.12.2019
Знайомство з роботою олієекстракційного заводу та  зернонавантажувальго терміналу агрохолдінгу «Кернел» м.Чорноморськ   Читати повністю

Знайомство з роботою олієекстракційного заводу та зернонавантажувальго терміналу агрохолдінгу «Кернел» м.Чорноморськ

26 листопада 2019 року викладачем Уманського НУС Оленою Єрмеєвою була організована надзвичайно захоплююча та пізнавальна поїздка на підприємства, безпосередньо зв'язані із зерновою галуззю. Відвідали виробничі потужності агрохолдингу «Кернел» студенти третього четвертого та п’ятого курсів та викладачі кафедри Олена Герасимчук, Геннадій Ткаченко, а також аспірант Іван Лещенко.

25.11.2019
Викладачі Уманського НУС Олена Еремеєва та Геннадій Ткаченко разом зі студентами 3 та 4 курсів,  відвідали елеватор, ТОВ УКРЗЕРНОТРЕЙД МАКС «Уманське ХПП»Читати повністю

Викладачі Уманського НУС Олена Еремеєва та Геннадій Ткаченко разом зі студентами 3 та 4 курсів, відвідали елеватор, ТОВ УКРЗЕРНОТРЕЙД МАКС «Уманське ХПП»

20 листопада 2019 року викладачі Уманського НУС Олена Еремеєва та Геннадій Ткаченко разом зі студентами 3 та 4 курсів, які навчаються за напрямком «Технологія зберігання та переробки зерна», відвідали елеватор, ТОВ УКРЗЕРНОТРЕЙД МАКС «Уманське ХПП».

25.11.2019
ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА, 2019/2020 н. р.Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА, 2019/2020 н. р.

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 21 листопада 2019 року на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбувся І етап олімпіади зі спеціальності 181 "Харчові технології".

04.11.2019
Сучасне автоматизоване обладнання, мінімум енергозатрат, високі виробничі потужності та, як наслідок, екологічно чистий і якісний продукт. Усе це про млин-завод ТОВ «МОВЕР МІЛ», що в с. Криві Коліна на Тальнівщині.Читати повністю

Для ознайомлення із новим, сучасним борошномельним заводом та проведення практичного заняття на виробництві 23 жовтня студенти і викладачі кафедри технології зберігання і переробки зберігання зерна Уманського національного університету садівництва відвідали млин в с. Криві Коліна