11.08.2019
Досвід багаторічної роботи за системою контролю якості GMP.Читати повністю

Досвід багаторічної роботи за системою контролю якості GMP.

Співвласники ТОВ «Відроження» м.Любар Житомирської області перебували з робочою поїздкою в Уманському районі, та запропонували приєднатися до них викладачу кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченку Геннадію.

31.07.2019
Відпочинок з наукоюЧитати повністю

Відпочинок з наукою

Екскурсія до музею цікавої науки м. Одеса. Викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченко Геннадій разом з сім’єю відвідав музей цікавої науки.

24.07.2019
Екскурсія на потужний елеватор, комбікормовий завод та маслопресовий в місті Ладижин Вінницької областіЧитати повністю

Днями відбулася ознойомча екскурсія для студентів першого курсу зі спеціальності харчові технології. Відвідали потужний елеватор, комбікормовий завод та маслопресовий в місті Ладижин Вінницької області. Потім вирушили до Вінниці та оглянули величезний та сучасний консервний завод із заморозки та переробки фруктів.

24.07.2019
Підвищення кваліфікації техніків -лаборантів Лебединського насіневого заводуЧитати повністю

Підвищення кваліфікації техніків -лаборантів Лебединського насіневого заводу

У липні на кафедрі зберігання і переробки зерна Уманського НУС відбулися курси підвищення кваліфікації техніків -лаборантів Лебединського насіневого заводу

05.06.2019
Курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

Курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємств

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва з 27 по 31 травня пройшли курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємств для лаборантів та завідувачів лабораторій.

24.05.2019
Практичне заняття на  філії ПАТ ДПЗКУ "Уманський елеватор"Читати повністю

Практичне заняття на філії ПАТ ДПЗКУ "Уманський елеватор"

Студенти четветртого курсу агрономічного факультету на занятті з дисципліни «Стандартизація, технологія зберігання і переробка продукції рослинництва» відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ ДПЗКУ