Меню
Остання редакція: 18 лютого 2020

Програми практики

Студенти проходять практичну підготовку на провідних підприємствах галузі

Уманський елеватор, Філія ДПЗКУ

(Історія Уманського елеватора веде свій відлік з 1944 року, коли декілька зерноскладів були об'єднані у реалізаційну базу хлібопродуктів. У 1969 році запрацював новозбудований елеватор, а в 1970 році було утворене підприємство «Уманський елеватор».
Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.
Загальна робоча зернова місткість філії «Уманський елеватор» складає 88,3 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 56 тис. тонн, складська – 32,3 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:
приймання з залізничного транспорту – 1500 т/добу;
приймання з автомобільного транспорту – 6000 т/добу;
відвантаження на залізничний транспорт – 1500т/добу;
відвантаження на автотранспорт – 1600т/добу.

ТОВ "Тальне КХП"

ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне" - одне з найбільших переробних підприємств України відоме своєю продукцією з 1988. Основні напрямки діяльності комбінату це виробництво зерна пшениці борошна вищого и1-го сортів, а так само гранульованих висівок , зберігання і перевалювання сільськогосподарської продукції всіх зернових і олійних культур (насіння соняшнику , ріпаку, зерна пшениці продовольчої , фуражного ячменю , вівса, жита, кукурудзи, пшениці). В останні роки наше підприємство спеціалізується на прийманні пивоварного ячменю та доведення його до необхідних кондицій. Крім того ми маємо всі можливості для доведення зерна до експортних стандартів.

Головне напрям політики в області менеджменту якості продукції – орієнтація на споживача. Наше підприємство забезпечено обладнанням для моніторингу контролю якості продукції та відповідних досліджень. Здійснюється постійний контроль якості на всіх етапах виробництва – від моменту надходження зерна на елеватори , до відвантаження готової продукції споживачам.

Фахівцями підприємства постійно ведуться розробки технологій продукції спрямовані на поліпшення якості та зниження собівартості, що неодмінно відбивається на кінцевому споживачі.

Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, суворе дотримання технологій виробництва , використання високоякісного зерна – результат головних переваг продукції ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне".

Гарантію стабільної якості продукції підтверджує лабораторія , оснащена найсучаснішими приладами.

Стабільну якість продукції , довгострокові відносини з споживачами і сільгоспвиробниками, індивідуальний підхід до кожного клієнта – це те, що дає нашим партнерам впевненість у завтрашньому дні.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр Бізнесу"

Підприємство ТОВ "Центр Бізнесу " працює на ринку сільського господарства з 2006 року. Основними напрямками роботи товариства є складське господарство. Також підприємство займається посередницькою діяльністю у сфері оптової торгівлі зерном. 
Підприємство надає послуги з приймання, очищення, сушіння, зберігання зернових та олійних культур.
Потужність зерносховища складає 25 тис. тон. Наявна власна залізнична гілка. Можливість прийняття та відповідно відвантаження 
з автомашин та залізничних вагонів. Підприємство провело роботи із встановлення нових тензометричними вагів, сепаратора, 
модернізацію зерносушарки ДСП 32. Власна атестована лабораторія. 

Елеваторний комплекс групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в м. Глухів

Будівництво здійснюється на базі підприємства групи – ТОВ «Шалигинське».1-а черга елеваторного комплексу запущена у 2012 році. У 2013 році завершено будівництво 2-ї черги. Поточна потужність об’єкту сягає 46 тис. тонн.
Загальна потужність з сушіння наразі сягає 3,6 тис. тонн на добу. Потужність з приймання комплексу доведено до 3,6 тис. тонн. Загальна місткість комплексу зі зберігання вологого зерна складає 3 тис. тонн.
Комплекс є високотехнологічним об’єктом, де представлене обладнання провідних світових виробників: транспортного обладнання і ємностей для зберігання зернових «SPS» (Іспанія), сушарок «Mega» (Аргентина), зерноочисного обладнання «Damas» (Данія), пробовідбірного пристрою «Rakoraf» (Німеччина), двох автомобільних вагів (80 тонн) та залізничних вагів вітчизняного виробництва.

Концерн "Сімекс-Агро", Зозівський елеватор

Елеватор збудовано у 2008 році. Ваги на 80 т. Кількість металевих силосів - 2. Кількість наявного вантажного автотранспорту - 6 одиниць. Надаються послуги по перевезенню зерна. Практикується зберігання зерна в мішках "Системи Силобег".

Бершадське ХПП, ТОВ

Загальна ємність складів 106,26 тис. т. Продуктивність кукурудзо-калібрувального цеху 5000 т в сезон. Підприємство приймає зернові, олійні, технічні культури та гібридна кукурудза.

Публічне акціонерне товариство "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Хлібна база №78"

«Хлібна база № 78» гідно розвиває традиції елеваторного виробництва на Кіровоградщині, де у 1925 році на залізничній станції Капустино було збудовано перший в регіоні дерев'яний елеватор, який у роки німецько-фашистської окупації спалили загарбники. У 1956 році було збудовано новий елеватор. А у 1978 році введено в експлуатацію другий елеватор зерновою місткістю понад 170 тис. тонн.
Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та олійних культур.
Загальна робоча зернова місткість філії «Хлібна база № 78» складає 172,3 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:
приймання з залізничного транспорту – 1500 т/добу;
приймання з автомобільного транспорту – 1500 т/добу;
відвантаження на залізничний транспорт – 1000 т/добу;
відвантаження на автотранспорт – 1500 т/добу.

Останні новини

Участь магістрантки кафедри технології зберігання і переробки зерна у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!   Читати повністю

Участь магістрантки кафедри технології зберігання і переробки зерна у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

15 квітня 2021 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології», в якому взяла участь магістрантка кафедри технолоії зберігання і переробки зерна Уманського НУС – Сніжана Добровольська (керівник – ст. викладача Валерія Желєзна). Даний захід проходив на базі Київського національного університету харчових технологій у режимі відеоконфеенції на платформі Google Meet

Читати повністю

Відкрите заняття за участю зовнішнього стейкголдера, фахівця-практика, співзасновника ТОВ ВП «Зерно Життя» (м. Львів) Володимира БойчукаЧитати повністю

Відкрите заняття за участю зовнішнього стейкголдера, фахівця-практика, співзасновника ТОВ ВП «Зерно Життя» (м. Львів) Володимира Бойчука

15 квітня 2021 р. в межах вивчення дисципліни «Технологія хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентратів», викладачами кафедри технології зберігання і переробки зерна к.т.н., доцентом Яною Євчук та к.с.-г. наук, ст. викладачем Валерією Желєзною було проведене відкрите заняття за участю зовнішнього стейкголдера, фахівця-практика, співзасновника ТОВ ВП «Зерно Життя» (м. Львів) Володимира Бойчука. Лекція проводилася для здобувачів вищої освіти третього і четвертого курсів ОР «Бакалавр», освітньо-професійної програми «Харчові технології».

Читати повністю

Робоча поїздка викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна на комбікормовий заводЧитати повністю

Робоча поїздка викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна на комбікормовий завод

Викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Олена Єремеєва та Валерія Желєзна відвідали комбікормовий завод «Цехаве корм» в м. Гайсин Вінницької області з метою обміну виробничим та науковим досвідом та з профорієнтаційною роботою.

Читати повністю

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ НА ЗАСІДАННІ КАФЕДРИЧитати повністю

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ НА ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ

В березні 2021 року здобувач ІІІ-го освітньо-наукового рівня вищої освіти кафедри технології зберігання і переробки зерна Лєщенко Іван Анатолійович на засіданні кафедри представив дисертаційну роботу на тему: «Розроблення технології виробництва круп’яних продуктів із зерна пшениці полби».

Читати повністю

Всі новини