Меню
Остання редакція: 18 лютого 2020

Програми практики

Студенти проходять практичну підготовку на провідних підприємствах галузі

Уманський елеватор, Філія ДПЗКУ

(Історія Уманського елеватора веде свій відлік з 1944 року, коли декілька зерноскладів були об'єднані у реалізаційну базу хлібопродуктів. У 1969 році запрацював новозбудований елеватор, а в 1970 році було утворене підприємство «Уманський елеватор».
Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.
Загальна робоча зернова місткість філії «Уманський елеватор» складає 88,3 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 56 тис. тонн, складська – 32,3 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:
приймання з залізничного транспорту – 1500 т/добу;
приймання з автомобільного транспорту – 6000 т/добу;
відвантаження на залізничний транспорт – 1500т/добу;
відвантаження на автотранспорт – 1600т/добу.

ТОВ "Тальне КХП"

ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне" - одне з найбільших переробних підприємств України відоме своєю продукцією з 1988. Основні напрямки діяльності комбінату це виробництво зерна пшениці борошна вищого и1-го сортів, а так само гранульованих висівок , зберігання і перевалювання сільськогосподарської продукції всіх зернових і олійних культур (насіння соняшнику , ріпаку, зерна пшениці продовольчої , фуражного ячменю , вівса, жита, кукурудзи, пшениці). В останні роки наше підприємство спеціалізується на прийманні пивоварного ячменю та доведення його до необхідних кондицій. Крім того ми маємо всі можливості для доведення зерна до експортних стандартів.

Головне напрям політики в області менеджменту якості продукції – орієнтація на споживача. Наше підприємство забезпечено обладнанням для моніторингу контролю якості продукції та відповідних досліджень. Здійснюється постійний контроль якості на всіх етапах виробництва – від моменту надходження зерна на елеватори , до відвантаження готової продукції споживачам.

Фахівцями підприємства постійно ведуться розробки технологій продукції спрямовані на поліпшення якості та зниження собівартості, що неодмінно відбивається на кінцевому споживачі.

Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, суворе дотримання технологій виробництва , використання високоякісного зерна – результат головних переваг продукції ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне".

Гарантію стабільної якості продукції підтверджує лабораторія , оснащена найсучаснішими приладами.

Стабільну якість продукції , довгострокові відносини з споживачами і сільгоспвиробниками, індивідуальний підхід до кожного клієнта – це те, що дає нашим партнерам впевненість у завтрашньому дні.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр Бізнесу"

Підприємство ТОВ "Центр Бізнесу " працює на ринку сільського господарства з 2006 року. Основними напрямками роботи товариства є складське господарство. Також підприємство займається посередницькою діяльністю у сфері оптової торгівлі зерном. 
Підприємство надає послуги з приймання, очищення, сушіння, зберігання зернових та олійних культур.
Потужність зерносховища складає 25 тис. тон. Наявна власна залізнична гілка. Можливість прийняття та відповідно відвантаження 
з автомашин та залізничних вагонів. Підприємство провело роботи із встановлення нових тензометричними вагів, сепаратора, 
модернізацію зерносушарки ДСП 32. Власна атестована лабораторія. 

Елеваторний комплекс групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в м. Глухів

Будівництво здійснюється на базі підприємства групи – ТОВ «Шалигинське».1-а черга елеваторного комплексу запущена у 2012 році. У 2013 році завершено будівництво 2-ї черги. Поточна потужність об’єкту сягає 46 тис. тонн.
Загальна потужність з сушіння наразі сягає 3,6 тис. тонн на добу. Потужність з приймання комплексу доведено до 3,6 тис. тонн. Загальна місткість комплексу зі зберігання вологого зерна складає 3 тис. тонн.
Комплекс є високотехнологічним об’єктом, де представлене обладнання провідних світових виробників: транспортного обладнання і ємностей для зберігання зернових «SPS» (Іспанія), сушарок «Mega» (Аргентина), зерноочисного обладнання «Damas» (Данія), пробовідбірного пристрою «Rakoraf» (Німеччина), двох автомобільних вагів (80 тонн) та залізничних вагів вітчизняного виробництва.

Концерн "Сімекс-Агро", Зозівський елеватор

Елеватор збудовано у 2008 році. Ваги на 80 т. Кількість металевих силосів - 2. Кількість наявного вантажного автотранспорту - 6 одиниць. Надаються послуги по перевезенню зерна. Практикується зберігання зерна в мішках "Системи Силобег".

Бершадське ХПП, ТОВ

Загальна ємність складів 106,26 тис. т. Продуктивність кукурудзо-калібрувального цеху 5000 т в сезон. Підприємство приймає зернові, олійні, технічні культури та гібридна кукурудза.

Публічне акціонерне товариство "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Хлібна база №78"

«Хлібна база № 78» гідно розвиває традиції елеваторного виробництва на Кіровоградщині, де у 1925 році на залізничній станції Капустино було збудовано перший в регіоні дерев'яний елеватор, який у роки німецько-фашистської окупації спалили загарбники. У 1956 році було збудовано новий елеватор. А у 1978 році введено в експлуатацію другий елеватор зерновою місткістю понад 170 тис. тонн.
Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та олійних культур.
Загальна робоча зернова місткість філії «Хлібна база № 78» складає 172,3 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:
приймання з залізничного транспорту – 1500 т/добу;
приймання з автомобільного транспорту – 1500 т/добу;
відвантаження на залізничний транспорт – 1000 т/добу;
відвантаження на автотранспорт – 1500 т/добу.

Останні новини

Інтеграція інтерактивних методів навчання – ефективний спосіб розвитку соціальних навичок, які є передумовою успішного кар’єрного росту.Читати повністю

Інтеграція інтерактивних методів навчання – ефективний спосіб розвитку соціальних навичок, які є передумовою успішного кар’єрного росту.

Інтеграція інтерактивних методів навчання – ефективний спосіб розвитку соціальних навичок, які є передумовою успішного кар’єрного росту. Ефективність навчального процесу істотно підвищується за рахунок залучення професіоналів із виробництва, а більше – у наслідок інтеграції їх у новітні методи навчання.

Читати повністю

ЗУСТРІЧ  ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГОГА  З ПЕРШОКУРСНИКАМИ!Читати повністю

ЗУСТРІЧ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГОГА З ПЕРШОКУРСНИКАМИ!

Відбулася традиційна зустріч студентів перших курсів (ОР "Молодший бакалавр", "Бакалавр" і "Магістр") із практичним психологом психологічної служби університету Валентиною Мазуренко

Читати повністю

ПУТІВНИК ПЕРШОКУРСНИКА  Інформування здобувачів І-го курсу (ОР Магістр)  на кураторській годині!!!Читати повністю

ПУТІВНИК ПЕРШОКУРСНИКА Інформування здобувачів І-го курсу (ОР Магістр) на кураторській годині!!!

Зустріч магістрантів І-го курсу 11 м-тз групи спеціальності 181 Харчові технології з куратором розпочалася з ознайомлення з правами та обов’язками учасників освітнього процесу; особливостями навчання та дозвілля; нормативною базою навчального процесу; питаннями техніки безпеки та охорони праці.

Читати повністю

Гостьова лекція із дисципліни Управління якістю та безпечністю продукції харчових виробництв проведена директором філії Зеленодольська ТОВ СП НІБУЛОН   Читати повністю

Гостьова лекція із дисципліни Управління якістю та безпечністю продукції харчових виробництв проведена директором філії Зеленодольська ТОВ СП НІБУЛОН

Сьогодні, 09 вересня була проведена гостьова лекція «Актуальні проблеми якості» провідним фахівцем в галузі управління якістю Стратуцою Ярославом Сергійовичом, який обіймає посаду директора Філії Зеленодольська ТОВ СП Нібулон. Ярослав Сергійович акцентував увагу на практичних аспектах менеджменту якості та безпечності продукції в умовах сучасного елеватора.

Читати повністю

Всі новини