Меню
13 листопада 2019

Желєзна Валерія Валеріївна

Кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна

Серед усіх прийнятих людиною рішень найважливішу роль відіграє вибір професії. У 2007 році я вступила в Уманський НУС на спеціальність «Технології зберігання і переробки зерна».

5 років в цьому університеті пройшли як одна мить. В його стінах я знайшла справжніх друзів і однодумців, як в особі студентів, так і в особі викладачів.

Навчання на кафедрі технології зберігання і переробки зерна – це своєрідний фундамент знань та практичних навичок, які можна застосувати у даній сфері.

Особливе місце хочеться віддати проходженню практики на виробництві, де можна було дійсно відчути себе справжнім спеціалістом і використати набуті знання на практиці.

Не забувають і про цікаве дозвілля студентів. Студрада університету на чолі з викладачами з перших днів залучають студентів до культурного життя університету. Це цікаво і незвично, що водночас допомагало влитися в дружній колектив студентської молоді. Різноманітні концерти, конкурси робили студентське життя різнобарвним, насиченим та яскравим.

З впевненістю можу сказати, особисто мені роки навчання згадуються з радістю. Вдячна викладачам кафедри за професіоналізм та співпрацю. З кожним днем наука піднімається на вищий рівень, удосконалюються технології зберігання та переробки зерна, змінюються стандарти згідно з вимогами технологічного процесу, а викладачі кафедри йдуть в ногу з часом, і доносять нову інформацію до студентів.

Створення курсових проектів сприяло широким можливостям ознайомлення із сучасними досягненнями у вибраній спеціальності. Велику допомогу в цьому надавали уважні та мудрі викладачі. Неодноразово я приймала участь у наукових конференціях. Тим самим здобувала досвід представлення певної наукової проблеми на широкий загал. Що і надихнуло мене не зупинятися на досягнутому в сфері науки.

Закінчивши університет я вступила до аспірантури, де впродовж трьох років займалася науковою роботою на кафедрі технології зберігання і переробки зерна, що дало змогу вчасно закінчити дослідження, написати та захистити дисертацію і отримати науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук. Нині, працюю на кафедрі викладачем.