Меню
Остання редакція: 12 червня 2018

Приклад заохочення до праці

Наприкінці травня представники   ТОВ «Відродження» олієпресового заводу с. Громада Любарського району Житомирської області відвідали м. Умань.  Приймав делегацію викладач кафедри Геннадій Ткаченко. Програма екскурсії передбачала зупинку на території університету, відвідання парку «Софіївка», ознайомлення з матеріально-технічним оснащенням кафедри та умовами вступу до університету. Особливо делегатів зацікавила  дослідна модель шахтної зерносушарки з напівавтоматичним режимом сушіння за показниками вологості зерна (ДНВП «Ельдорадо» м. Дніпропетровськ) та вологості відпрацьованих робочих газів (ТОВ «Регмік» м. Чернігів). Саме в цей час комплектується система автоматизації для зерносушарки   brice-baker “KMZ industries” продуктивністю  100 т/год. для ТОВ «Відродження» з використанням аналогічних  елементів алгоритму та датчиків.

Серед учасників експедиції були як молоді люди, котрі нещодавно розпочали свій трудовий шлях так і ветерани підприємства, для переміщення котрих по території парку був орендований електромобіль.

Екскурсія не відпочинок – а важка праця. Важка – проте вдячна. Втома пройде, а враження залишаться. Для обміну враженнями була запланована зупинка у розважальному комплексі  «Червоний став».  Учасники експедиції залишилися задоволені та щиро вдячні  спонсору екскурсії  директору та співвласнику ТОВ «Відродження»  Олександру Марцуну.         

Геннадій Ткаченко, викладач