Меню
Остання редакція: 26 грудня 2017

ПОПЕРЕДНЯ ЕКСПЕРТИЗА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДОКТОРАНТА КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА ЛЮБИЧА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

7 грудня на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулось засідання фахового семінару «Харчові технології та інженерія» що до попередньої експертизи дисертаційної роботи докторанта кафедри технології зберігання і переробки зерна ЛЮБИЧА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА на тему: «Теоретичне обґрунтування формування якості зерна пшениць і продуктів його перероблення», що подається на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.15 – первинна обробка продуктів рослинництва.

Науковий консультантдоктор сільськогосподарських наук, професор – Господаренко Г. М.

Після доповіді докторанта  Любича В. В. за результатами дисертаційних досліджень, були поставлені ряд запитань на які доповідач дав ґрунтовні відповіді.

Рецензентами дисертаційної роботи були доктори с.-г. наук, професори: кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Найченко В. М., кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Рябовол Л. О., кафедри рослинництва Яценко А. О.

 Після їх виступу було надано слово науково консультанту який позитивно охарактеризував докторанта та його дисертаційну роботу.

  В обговоренні доповіді взяли участь доктори с.-г. наук, професори Осокіна Н. М., Мельник О. В., Токар А. Ю., кандидат с.-г. наук, доцент Заморська І. Л.

Усі виступаючі позитивно оцінили дисертаційну роботу Любича В. В. та запропонували її подати до розгляду в спеціалізованій вченій раді зі спеціальності 06.01.15 – первинна обробка продуктів рослинництва.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна щиро вітає Віталія Володимировича з успішною попередньою експертизою дисертаційної роботи та бажає по швидше подати роботу до спеціалізованої вченої ради і успішно пройти основний захист!!!