Меню
Остання редакція: 23 листопада 2017

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі

22 листопада на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбувся  I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін.

В олімпіаді брали участь 18 студентів 3-го та 4-го курсів інженерно-технологічного факультету спеціальності ″Харчові технології″ (Технології зберігання і переробки зерна).

Учасникам було запропоновано два завдання, що вимагали як знання фактичного матеріалу, так і навичок логічного мислення. В першому завданні необхідно було дати відповідь на три запитання. Перше з яких стосувалось певної технології харчових виробництв з описом: сировини, що використовується; принципової технологічної схеми виробництва; призначення технологічних процесів; основних фізико-хімічних змін, що відбуваються при цьому та їх вплив на якість готової продукції. До відповіді на друге запитання студенти підходили творчо, порівнюючи процеси та закономірності різних харчових технологій. Даючи відповідь на третє запитання студенти описували певний із методів визначення харчових виробництв. Друге завдання представлене у вигляді тестів з технології харчування.

Результати олімпіади засвідчують, що всі її учасники на достатньому рівні оволоділи навичками використовувати набуті знання для виконання теоретичних завдань в межах навчальної програми.

Переможцями олімпіади у 2017/2018 н. р. стали: 

I –   Шаповал Ірина Олегівна, 41-тз група;

II –  Пірус Аліна Юріївна, 31-тз група;

III – Волинець Наталія Олександрівна, 41-тз група;

III – Горб Олена Іванівна, 41-тз група;

III – Іскрак Ігор Анатолійович, 31-тз група.

Кафедра технології зберігання і переробки зерна вітає переможців олімпіади, висловлює подяку за участь і проявлену ерудицію всім її учасникам та бажає подальших наукових здобутків!!!

 

Катерина Костецька,

доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна