08.01.2018
Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна вітає з Новим роком та Різдвом.Читати повністю

27.12.2017
 Практичне заняття на Тальнівському КХПЧитати повністю

Практичне заняття на Тальнівському КХП

Студенти четвертого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва» відвідали Тальнівський млинзавод продуктивністю 500 т/добу.

26.12.2017
ПОПЕРЕДНЯ ЕКСПЕРТИЗА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДОКТОРАНТА КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА ЛЮБИЧА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧАЧитати повністю

7 грудня на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулось засідання фахового семінару «Харчові технології та інженерія» що до попередньої експертизи дисертаційної роботи докторанта кафедри технології зберігання і переробки зерна ЛЮБИЧА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА на тему: «Теоретичне обґрунтування формування якості зерна пшениць і продуктів його перероблення», що подається на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.15 – первинна обробка продуктів рослинництва.

20.12.2017
Компанія "Кернел" запрошує на роботу!Читати повністю

Компанія "Кернел" запрошує на роботу!

7 грудня 2017 р. студенти третього–п’ятого курсів, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології», зустрілися з представником компанії «Кернел» Олена Талаєва, де заслухали інформацію про основні напрямки спеціалізації компанії та потребу в спеціалістах-технологах.

26.11.2017
День відкритих дверей на інженерно-технологічному факультетіЧитати повністю

День відкритих дверей на інженерно-технологічному факультеті

17 листопада Уманський НУС зустрічав школярів з різних регіонів України.

Розгляд конкурсних питань на  засіданні кафедри Читати повністю

Розгляд конкурсних питань на засіданні кафедри

23 листопада на засіданні кафедри технології зберігання і переробки зерна відбулося обговорення кандидатур Дрозд О.О., Ткаченка Г.В., Желєзної В.В. на посади старшого викладача та викладача кафедри.